O FIRMIE
 

 
 
NASZ POTENCJAŁ ZBUDOWANY JEST NA
DOŚWIADCZENIU PRACOWNIKÓW
WYKWALIFIKOWANEJ KADRZE TECHNICZNEJ
I DOBRZE ZORGANIZOWANYM ZAPLECZU ADMINISTRACYJNYM
 

Historia firmy OK ma swój początek w Heidelbergu w Niemczech, gdzie w 1993 roku została zarejestrowana
i funkcjonowała pod nazwą Osadnik & Glensch, wywodzącą się od nazwisk dwóch założycieli przedsiębiorstwa. Mała firma niezwykle szybko rozwijała swoje struktury na rynku niemieckim zyskując przy tym nie tylko dobrą opinię w branży specjalizującej się w konstrukcjach żelbetowych, ale również wielu wiernych partnerów biznesowych i wieloletnich, oddanych pracowników.

Wskutek dynamicznego rozwoju i z konieczności dostosowywania się do potrzeb rynkowych utworzone zostały kolejne Spółki, które za granicą realizowały kontrakty pod nazwą Osadnik & Kamienski GmbH.

 

Ostatnia zmiana w strukturach Spółki została przypieczętowana nową nazwą. Od tego czasu małe przedsiębiorstwo z Heidelbergu zaczęło realizować poważne projektybudowlane dla największych generalnych wykonawców Europy pod nazwą OK.

 

 
Od 2013 roku ‘‘OK - Polska” z siedzibą w Gogolinie na opolszczyźnie należy - obok O&K Baugesselschaft mbH z siedzibą w Kleinmachnow w Niemczech, OK Skandynawien ApS z siedzibą w Odense w Danii i  Raetia Bau GmbH z siedzibą w  szwajcarskim Chur - do struktur szwajcarskiego holdingu CURNERA HOLDING AG.
Od 2017 swoją działalność na rynku polskim rozpoczęła kolejna Spółka: OK – Construction Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. 
 
Spółki realizują projekty budowlane w stanie surowym w charakterze podwykonawcy na rynku polskim, niemieckim, holenderskim, duńskim i austriackim.

Współpracujemy od lat z liderami branży budowlanej Europy w zakresie budownictwa naziemnego, tunelowego i inżynierii lądowej.

Poza licznymi projektami biznesowymi i mieszkaniowymi oraz centrami handlowymi zrealizowaliśmy także wiele specjalistycznych projektów, które dowiodły fachowości i umiejętności naszych pracowników.

W swoim portfolio firmowym mamy: Kancelarię Federalną i niemiecki Bundestag w Berlinie oraz budynek Elbphilharmonie (Filharmonia nad Łabą) w Hamburgu, której budowa okazała się niebywałym wyzwaniem zarówno dla inwestorów jak i dla wykonawców.
Mieliśmy również swój udział w budowie terminalu na lotnisku Vienna Skylink oraz wysokiego na 220 metrów wieżowca DC Tower 1 ​​w Wiedniu, zakładu papierniczego Perlen Papier AG w Szwajcarii oraz Stadionu Wrocław na rozgrywki piłkarskie Euro 2012.

 
Posiadamy kompleksowe i dobrze zorganizowane struktury pracowników. Od wykwalifikowanychi doświadczonych pracowników budowlanych, którzy stanowią największą grupę, przez brygadzistówi majstrów aż po kierowników budów.
Wspólnie staramy się stale rozwijać, dostosowując się do wymagań dynamicznego rynku i rosnących oczekiwań naszych Partnerów, którym od lat zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie.

 
 

 
© 2017 · created by PRONETIX
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony